Transport Międzynarodowy

mt sample background

Transport międzynarodowy

Planujesz podróż za granicę i szukasz najlepszej opcji transportu? Jesteśmy tu dla Ciebie! Z MareckiTour dojedziesz z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii i Szwajcarii. Kursujemy codziennie, więc bez problemu znajdziesz dogodny termin. Przewozy za granicę często wiążą się z dojazdami w wyznaczone przez przewoźnika miejsce, czego unikniesz, korzystając z naszych usług. Działamy w systemie door to door, co oznacza, że podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres. Dotyczy to również drogi powrotnej z zagranicy do Polski.


Wysyłając nasze busy za granicę, dbamy o ich stan techniczny oraz odpowiednie wyposażenie – wszystkie auta z floty MareckiTour posiadają wbudowany moduł GPS, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić ich lokalizację. Co ważne, każdy z Pasażerów na czas przejazdu zarówno w kraju, jak i za granicą jest objęty ubezpieczeniem, co również stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Ludzie przemieszczają się pomiędzy krajami z różnych powodów. Może to być migracja zarobkowa, odwiedziny bliskich lub chęć zobaczenia innego państwa. Wspieramy naszych Pasażerów bez względu na motywację, organizując bezpieczne przewozy za granicę. Busy MareckiTour wyposażone są w wygodne e fotele, klimatyzację, ogrzewanie, WI-FI, sprzęt audio i wideo, nawigację oraz dużą przestrzeń magazynową. Podczas jednego kursu możemy zabrać ze sobą 8 osób.

W MareckiTour istnieje również możliwość wynajęcia floty dla grupy zorganizowanej. Bez problemu dostosujemy dla Was godzinę wyjazdu oraz zapewnimy szybki przejazd bez przesiadek, proponując indywidualną, niezwykle korzystną ofertę cenową.

Naszą ofertę kierujemy także do agencji pracy, które zapewniają zatrudnienie w Niemczech, Belgii czy Holandii. Dowieziemy pracowników w miejsce zakwaterowania, zapewniając komfort i wygodę podczas podróży. Działamy na terenie centralnej i południowej Polski obsługując zarówno większe miasta, jak i mniejsze miejscowości.

Od teraz zamówisz przejazd korzystając z dedykowanej aplikacji zarówno poprzez stronę www jak i aplikację mobilną dostępną dla wszystkich urządzeń mobilnych.

Zamów przejazd za granicę już dziś!