Aplikacja MareckiTour

Krok w nowoczesność

Obecnie żyjemy w świecie, w którym większość naszych codziennych czynności wykonywanych jest przy pomocy mobilnych urządzeń. Dlatego aplikacje mobilne są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Ta tendencja również ma wpływ na branżę turystyczną, gdzie pojawiają się aplikacje mobilne, które ułatwiają podróżowanie i czynią je bardziej wygodnym

Jedną z takich firm, która przyjęła ten trend, jest MareckiTour – nowoczesna i innowacyjna firma turystyczna. Opracowali oni swoją własną aplikację mobilną, która ma za zadanie ułatwić rezerwację przejazdu podczas podróży, jak najprostszym i najwygodniejszym sposobem. 

Dzięki mobilnej aplikacji MareckiTour, możesz łatwo i szybko zarezerwować transport w dowolne miejsce, gdzie tylko chcesz pojechać. Bez względu na to, czy planujesz podróż biznesową, czy po prostu szybki przejazd, ułatw sobie życie i skorzystaj z mocy aplikacji.

phone in hand mockup
phone on table mockup

Komfort podróżnego

Funkcjonalność i prostota – te czynniki kierowały gdy projektowaliśmy nasz nowy system zamówień. Myślimy, że udało nam się to osiągnąć. W aplikacji zawarliśmy najważniejsze funkcje potrzebne Co podczas podróży, tak aby maksymalnie uprościć cały proces.

  • Zarezerwuj przejazd

    Szybko i prosto bez zbędnych formalności i telefonów. Przejrzystość aplikacji pozwala odnaleźć się w niej każdemu.

  • Wyświetl bilet

    Bilet z kodem QR to świetna innowacja. Wykorzystanie takiej formy weryfikacji przejazdu i zamówienia, pozwala na szybką i łatwą identyfikację posiadacza biletu oraz uprawnienia do usługi. Nie ma potrzeby korzystania z tradycyjnych biletów papierowych, które są mniej wygodne.

  • Otrzymaj powiadomienia

    System powiadomi cię o każdej najmniejszej zmianie, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco. Ponadto przypomnimy ci o wszelkich szczegółach na każdym etapie twojej podróży.

Pobierz aplikację MareckiTour

download play
Kliknij aby pobrać
download apple
Kliknij aby pobrać