Busy do Niemiec

Grafika niemcy

Busy do Niemiec

Poszukujesz popularnego celu podróży i pracy? Niemcy są doskonałym wyborem! A z naszymi usługami transportowymi dotarcie tam jest teraz jeszcze łatwiejsze. Odbywamy kursy na terenie całego kraju, a dzięki transportowi z „adresu pod adres” możemy zabrać Cię bezpośrednio do celu podróży.

Mając naszą firmę jako partnera w podróży do Niemiec, masz sporo opcji do wyboru. Oferujemy 12 kursów w tygodniu, dzięki czemu masz elastyczność wyboru odpowiedniego czasu. Mamy dostępne zarówno kursy poranne, jak i wieczorne.

Nasza firma chce, aby Twoje doświadczenie związane z podróżą były jak najbardziej bezproblemowe i bezstresowe. Dlatego oferujemy wygodne opcje rezerwacji, dostosowane do Twojego harmonogramu. Możesz zarezerwować swoje miejsce bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub dedykowaną aplikację mobilną. Nie czekaj więc! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, aby doświadczyć najlepszej podróży do Niemiec!

Grafika niemcy
O nas Flota

Transport "Door to Door"

Pasażerów przewozimy w systemie „z adresu na adres„. Oznacza to że nie musisz się martwić jak dotrzesz na dworzec lub czy ktoś odbierze Cię z lotniska. Ma to szczególne znaczenie gdy mieszkasz w mniejszym mieście oddalonym kilkaset kilometrów od portu lotniczego.

To największa wygoda jaką cenią sobie nasi pasażerowie podróżujący z nami do Niemiec. Inni klienci cenią profesjonalizm naszych kierowców czy zadbaną i dobrze dostosowaną do długich tras Polska – Niemcy flotę nowoczesnych busów, które codziennie świadczą komfortowy i bezpieczny przewóz osób do Niemiec.

Jak przebiega podróż?

Dążymy do tego, aby podróż była szybka i bezpieczna. Ważną dla nas wartością jest również sposób i jakość w jaki obsługujemy pasażerów.

Dlatego twoja podróż zawsze przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, wygodnym busem. Przejazd możesz zamówić on-line korzystając z aplikacji mobilnej lub specjalnej strony internetowej.

 

O nas Flota

Zamów online

Rozszerzyliśmy swoją ofertę o możliwość zamawiania przejazdów on-line. Co to znaczy?  Od teraz możesz zarezerwować miejsce w busie zdalnie, po przez dedykowaną aplikację mobilną MareckiTourApp lub stronę internetową sklep.mareckitour.pl.

Otrzymasz dokładne na temat wybranego przejazdu oraz będziesz mógł dobrać interesujące cię dodatki. W aplikacji możesz dokonać płatności i sprawdzić swój bilet. Ponadto otrzymasz ważne informacje oraz powiadomienia o wszelkich zmianach!

Nie wiesz jak zamówić przejazd? Nie martw się! Przygotowaliśmy dokładny poradnik!