Jak zamówić przejazd?

To nigdy nie było prostsze!

MareckiTour zapewnia użytkownikom wygodę i prostotę w procesie rezerwacji przejazdów. Bez względu na to, czy korzystasz z aplikacji mobilnej czy strony internetowej, proces rezerwacji jest tak samo intuicyjny. Nie musisz się martwić o żadne formalności ani o dzwonienie po otrzymanie rezerwacji – wszystko można zrobić w kilku prostych krokach. Co więcej, cały ten proces przebiega bardzo szybko, co oznacza, że ​​nie tracisz czasu na uciążliwe formalności, a możesz skupić się na planowaniu swojego wyjazdu lub przygotowaniach do spotkania służbowego. Odkryj wygodę i prostotę rezerwacji przejazdów z MareckiTour już dziś i ciesz się wspaniałą podróżą bez żadnego stresu!

1.
Wprowadź adresy

W polach wyszukiwania adresów prowadź adres wyjazdu i przyjazdu. Aplikacja sam podpowie właściwy i poprawny adres, dlatego nie ma możliwości aby się pomylić.

2.
Wybierz datę przejazdu

W kolejnym polu wybierz date kiedy chciałbyś wyruszyć w podróż oraz ilość pasażerów. Następnie kliknij wyszukaj przejazd, a my znajdziemy najbardziej dogodny przejazd dla ciebie!

3.
Wybierz przejazd

W następnym kroku wybierz przejazd. Będziesz miał do wyboru nie tylko różne dni nawet miesiąc do przodu ale również pory dnia.

4.
Uzupełnij dane

To już prawie koniec! Uzupełnij swoje dane, dane do faktury oraz dane pasażerów, abyśmy mogli przygotować wszystkie formalności.

5.
Zapłać za przejazd

Ostatnim krokiem jest płatność. Masz do wyboru dwie metody płatności. Płatność elektroniczną Stripe, za której pomocą zapłacisz np. Blikiem lub praktycznie każdym bankiem w polsce i za granicą, oraz przelew tradycyjny.

6.
Ruszaj w drogę!

Na adres email prześlem Ci twój bilet przejazdu a niedługo potem poinformujemy o wszystkich ważnych elementach przejazdu! A ty możesz spokojnie oczekiwać przejazdu

Nie zwlekaj... Zamawiaj!