Busy do Belgii

Grafika Belgia

Bus do Belgii

Belgia jest popularnym kierunkiem zarówno turystycznym jak i pracowniczym. Obsługujemy obszar całego kraju dowożąc cię bezpośrednio pod wskazany adres.

Przewozy do Holandii w naszej firmie odbywają się 9 razy w tygodniu! Zależnie od miejscowości początkowej transport odbywa się rano lub wieczorem. Rezerwacje na Przewóz osób Polska – Holandia przyjmujemy codziennie w godzinach pracy naszej firmy, lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Grafika Belgia

Transport "Door to Door"

Pasażerów przewozimy w systemie „z adresu na adres„. Oznacza to że nie musisz się martwić jak dotrzesz na dworzec lub czy ktoś odbierze Cię z lotniska. Ma to szczególne znaczenie gdy mieszkasz w mniejszym mieście oddalonym kilkaset kilometrów od portu lotniczego.

To największa wygoda jaką cenią sobie nasi pasażerowie podróżujący z nami do Belgii. Inni klienci cenią profesjonalizm naszych kierowców czy zadbaną i dobrze dostosowaną do długich tras Polska – Belgia flotę nowoczesnych busów, które codziennie świadczą komfortowy i bezpieczny przewóz osób do Holandii.

O nas Flota
O nas Flota

Jak przebiega podróż?

Dążymy do tego, aby podróż była szybka i bezpieczna. Ważną dla nas wartością jest również sposób i jakość w jaki obsługujemy pasażerów.

Dlatego twoja podróż zawsze przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, wygodnym busem. Przejazd możesz zamówić on-line korzystając z aplikacji mobilnej lub specjalnej strony internetowej.

 

Zamów online

Rozszerzyliśmy swoją ofertę o możliwość zamawiania przejazdów on-line. Co to znaczy?  Od teraz możesz zarezerwować miejsce w busie zdalnie, po przez dedykowaną aplikację mobilną MareckiTourApp lub stronę internetową sklep.mareckitour.pl.

Otrzymasz dokładne na temat wybranego przejazdu oraz będziesz mógł dobrać interesujące cię dodatki. W aplikacji możesz dokonać płatności i sprawdzić swój bilet. Ponadto otrzymasz ważne informacje oraz powiadomienia o wszelkich zmianach!

Nie wiesz jak zamówić przejazd? Nie martw się! Przygotowaliśmy dokładny poradnik!