Podróż

O nas Flota

W MareckiTour nadzorujemy twoją podróż pod każdym względem od początku aż do końca. Od momentu kiedy zamówisz przejazd rozpoczynamy realizację zamówienia. Zaczynamy planować przejazd tak aby był on wygodny i bezpieczny. Wiele pasażerów chce by na miejscu jak najszybciej, więc priorytetem dla nas jest takie rozplanowanie trasy, aby każdy dotarł do swojego miejsca docelowego o czasie.

Przebieg twojej podróży w kilku krokach

1.
Zamów przejazd

Zarezerwuj miejsce w busie poprzez aplikację lub naszą infolinię. My przypiszemy ci odpowiedni przejazd przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty

2.
Opłać zamówienie

Na twoją skrzynkę mailową wyślemy link do płatności lub dane do przelewu. Opłać zamówienie a otrzymasz bilet przejazdu oraz potwierdzenie płatności.

3.
Wyczekuj busa

Poinformujemy cię poprzez maila, aplikację lub telefonicznie o dokładnym terminie i godzinie twojego przejazdu. Kierowca pojawi się w określonym przedziale czasu. Wyczekuj!

4.
Podróżuj do celu

Rozsiądź się wygodnie w jednym z naszych busów. Rozpoczyna się twoja podróż, postaramy się aby przebiegła ona jak najlepiej dla ciebie i każdego współpasażera.